کمال گفتنی ها 3

                         تاکید زیباییست مهربانی ات

                                                                         باز هم بگو


3- الرَّحمنِ الرَّحیم (= همان بخشنده ی بخشاینده)

(بازهم تاکید می کنم، مفسر نیستم و هیچ نمی دانم تنها احساسم را می نویسم، آن هم ممکن است خیلی یکنواخت و تکراری باشد یا حتی آنقدر خاص باشد که کسی شبیهش را حس نکرده باشد!)

+ هر دو کلمه را قبلا اینجا تعبیر کرده ام؛ منتها یک اختلافی این بین هست که به نظرم جای تامل دارد؛ تکرار مجدد !

هنوز یک نفس از گفتنش نمی گذرد، چرا باید دوباره مرور شود؟

در این یک نفس، او که حس می کند در حق سپاس و ستایشش بی انصافی کرده، سرافکنده می شود. حس می کند در همه ی جهان ها تنهاست و دستی برای یارییش نیست! که یکباره تکرار می کند! حس می کنم او نمی تواند غم را حتی دمی در چهره ی بنده اش ببیند و سریع یادآوری می کند: "عزیزکم بدان من بخشنده و بخشاینده هستم !" اگر ناراحت شدی و دلت لرزید، فراموش نکن من هنوز هستم. خاطرت هست دَم قبلی مرا اینگونه خوانده بودی؟ مرا بخاطر داشته باش. امیدت را به من گره بزن و پیش برو... تا روزی که هیچ حامی ای جز من نیست!

وقتی توِ مهربان هستی

                                         مرا از قهر زمانه چه باک؟

 

پس نویس:

- امروز هم رفتم پیش سرور مهربانی ها، خداجون ممنونم که بهم امکانشو دادی... برای همتون دعا کردم. شما که فراموش نکردین برام دعا کنین؟ التماس می کنم منو هم لایق دعاتون بدونین

- امروز بهم هدیه دادن، یه هدیه ی خیلی قشنگ.... ممنونم خداجون

- خداجون خیلی ازت ممنونم (گاهی خیلی اذیت می شی میدونی عقلت چی میگه و حق باهشه ولی نمی تونی چون زور دلت بیشتره)

- امروز  سبز روشن  و  آبی تیره  بود.

/ 8 نظر / 15 بازدید
الهام

❇❇❇❇❇❇❇❇❇❇❇ 10 قانون کلي براي زندگي: ??قانون يکم: به شما جسمي داده شده. چه جسمتان را دوست داشته يا از آن متنفر باشيد. بايد بدانيدکه در طول زندگي در دنياي خاکي با شماست. ??قانون دوم: در مدرسه اي غير رسمي وتمام وقت نام نويسي کرده ايد که زندگي نام دارد. ??قانون سوم: اشتباه وجود ندارد، تنها درس است. ??قانون چهارم: درس آنقدر تکرار مي شود تا آموخته شود. ??قانون پنجم: آموختن پايان ندارد. ??قانون ششم: قضاوت نکنيد، غيبت نکنيد، ادعا نکنيد، سرزنش نکنيد، تحقيرو مسخره نکنيد و گرنه سرتان مي آيد. ??قانون هفتم: ديگران فقط آينه شما هستن. ??قانون هشتم: انتخاب چگونه زندگي کردن با شماست. همه ابزار ومنابع مورد نياز رادر اختيارداريد. ??قانون نهم: جواب هايتان در وجود خودتان است. تنها کاري که بايد بکنيد اين است که نگاه کنيد،گوش بدهيد و اعتماد کنيد. ??قانون دهم: خير خواه همه باشيد تا به شما نيز خير برسد. به هيچ دسته كليدي اعتماد نكنيد بلكه كليد سازي را فرا بگيريد. " آنتونی رابینز "

من او

خوشحالم که خوب تر شدی عزیزم التماس دعا الهه ی عزیزم

سامورایی

سیز روشن و آبی تیره ترکیب خیلی خوبی میشه... به هم میان [لبخند]

sajjad

سلام دوست عزیز. ممنون از وبلاگ زیبا و پر محتواتون. این خیلی خوبه که شما حس درونیت رو نسبت به آیه ها نوشتی و سراغ تفاسیر متعدد نرفتی. سرور مهربانیت هم باعث هوای مشهدو کنم. خدا هم تو قرآن بارها اشاره میکنه: افلا تعقلون، افلا یتفکرون و . . .ژرف اندیشی در کتاب آسمانی. راستی خوشحال میشم باهم تبادل لینک داشته باشیم. منم وبلاگی در مورد روانشناسی دارم. البته نوپاست. شاید مطالبش به دردتون بخوره. منتظر حظور گرمتون هستم. خیر پیش

sajjad

سلام. از دققتون واقعا ممنونم. آره نوشته ها از کتاب دکتر دیوید برنز هست و اسم کتابش هم هست: افسردگی چرا. با افتخار لینک شدید و ممنون میشم اگه منو با نام روانشناسی لینک کنید دوست عزیز.

m

چه قشنگ مینویسی

محمد

آغوش کاکتوس ؟؟؟؟؟؟